گروه صنعتی زرین نیرو پاسارگاد

 

گروه صنعتی زرین نیرو پاسارگاد

از سال ۸۸ به صورت حرفه ای در تولید و مونتاژ تجهیزات برق تابلو برق فشار ضعیف و فشار متوسط،همچنین تابلو تمام پیچ مهره ریتال وسیواکن شروع به کار کردیم.
با به کار گیری کادر مجرب و حرفه ای با استفاده از سیستم های طراحی و محاسبه نرم افزاری همچنین دستگاهای به روز یکی از تولید کنندگان جنوب استان اصفهان هستیم.


از سال ۹۳ جز تابلوسازان مجاز شرکت توزیع برق شهرستان شهرضا،با توجه به کیفیت بالا این مجموعه در پروژه های صنعتی و کشاورزی ونیز ساختمانی فراوانی شرکت داشته ایم.


از سال ۹۴به صورت حرفه ای در طراحی محاسبه و اجرا سیستم هوشمند PLCزیمنس،از سال ۹۷بصورت حرفه ای و با همکاری مهندسان مجرب در زمینه انرژی پاک و تجدید پذیر خورشیدی شامل طراحی محاسبه و اجرا سیستم های خورشیدی آنگرید و آفگرید فعالیت کرده ایم.p>br />

در حال حاضراین مجموعه با اضافه کردن طراحی محاسبه و اجرا شبکه فشارضعیف و فشار متوسط (خط گرم) سیستم ارتینگ ونیز سرویس پست بطور کامل یکی از مجموعه های پر قدرت که در زمینه سیستم برق از صفر تا صد یک پروژه فعالیت کامل دارد.


دسته-بندی-تابلو-برق

تابلو برق صنعتی

gsm2 check

تولید تابلو برق طرح ریتال و سیواکن

طراحی ، محاسبه و اجرای سیستم های برق صنعتی.
gsm2 check

نصب و مونتاژ تابلو برق زیمنس PLC صنعتی ، اتوماسیون

تولید تابلو تمام پیچ و مهره ریتال ، سیواکن.


اتوماسیون صنعتی و کشاورزی (هوشمند سازی PLC)


همه ما می دانیم کشاورزی به روش سنتی حدود 92 درصد آب استحصال را مصرف می کند و با توجه به بحران آبی در کشور بیش از پیش جای خالی کشاورزی مدرن احساس می شود. برداشت بی رویه از آب های زیر زمینی و سنتی بودن سیستم آبیاری ، همچنین محدودیت های زمین های کشاورزی و خاکهای حاصلخیز به اهمیت موضوع توجه به حوزه کشاورزی می افزاید. مدیریت و کنترل هوشمند سیستمهای کشاورزی از طریق اتوماسیون صنعتی کشاورزی انجام میگیرد.

30kwrooftop

greenhouse

طراحی ، محاسبه و اجرای سیستم های خورشیدی

(آفگرید و آنگرید) انرژی پاک و تجدیدپذیر

و زرین نیرو همچنین در زمینه طراحی و اجرای سیستم های هوشمند گلخانه و فروش لوازم آرت : صفحه مسی ، سیم مسی هوایی ، میله آرت ، خاک بنتونیت ، جوش کدولد فعالیت می کند.